Inspiratie dag in plaats van staken

19 januari 2020

Na een aantal bijeenkomsten van het team hebben we besloten om niet deel te nemen aan de door de vakbonden aangekondigde staking op 30 en 31 januari.

Hoewel de uitdagingen waar het onderwijs voor staat enorm zijn. In plaats daarvan organiseren we samen met ouders en grootouders een inspiratiedag. We willen samen met ouders omdenken en laten zien hoe mooi en belangrijk het onderwijs op onze school is. In de brief die je eergisteren kreeg staat hoe we dat vorm gaan geven en waar we ouders voor nodig hebben. Een uur na het uitgaan van de brief hadden we de eerste tien positieve reacties van ouders die willen helpen al binnen! We hopen op nog veel meer actieve ouders die mooie dingen van hun werk kunnen laten zien, die mooie workshops kunnen geven vanuit hun beroep of hun hobby. Mail me! Samen maken we er een mooie dag van! 

Terug naar overzicht