Ons team

Nienke Hakkenes

Nienke Hakkenes

Leerkracht eiland groep 1-2

Tamara Vervoort

Tamara Vervoort

Leerkracht eiland groep 1-2

Karina Riemer

Karina Riemer

Leerkracht eiland groep 1-2

Esmee Koster

Esmee Koster

Leerkracht eiland groep 1-2

Lara Mirck

Lara Mirck

Leerkracht eiland groep 1-2

Marit Kamperman

Marit Kamperman

Leerkracht eiland groep 1-2

Thalissa Bos

Thalissa Bos

Leerkracht eiland groep 1-2

Manon Welter

Manon Welter

Leerkracht eiland groep 1-2

Annelies van den Berg

Annelies van den Berg

Leerkracht eiland groep 1-2

Kirsten Wubs

Kirsten Wubs

Leerkracht eiland groep 3-4

Margrit Wobben

Margrit Wobben

Leerkracht eiland groep 3-4

Yvonne Lubben

Yvonne Lubben

Leerkracht eiland groep 3-4

Linda van Dijken

Linda van Dijken

Leerkracht eiland groep 3-4

Ilse Trip

Ilse Trip

Leerkracht eiland groep 3-4

Jelienke Rozema

Jelienke Rozema

Leerkracht eiland groep 3-4

Renske Swierstra

Renske Swierstra

Leerkracht eiland groep 3-4 en stagecoördinator

Lotte Warmerdam

Lotte Warmerdam

Leerkracht eiland groep 3-4

Ariënne Weistra

Ariënne Weistra

Onderwijsassistent eiland groep 3-4

Eline Dijkstra

Eline Dijkstra

Leerkracht eiland groep 5-6

Daniëlle Kroon

Daniëlle Kroon

Leerkracht eiland groep 5-6 en gedragscoördinator

Inez Veldman

Inez Veldman

Leerkracht eiland groep 5-6

Gerard Riekwel

Gerard Riekwel

Leerkracht eiland groep 5-6

Joséphine Heitmeyer

Joséphine Heitmeyer

Leerkracht eiland groep 5-6

Lisanne Hagedoorn

Lisanne Hagedoorn

Leerkracht eiland groep 5-6

 

Xenia van Baalen

Xenia van Baalen

Leerkracht eiland groep 5-6 en levelwerkcoördinator

Joëlle Cappon

Joëlle Cappon

Onderwijsassistent eiland groep 5-6

Ria van Timmeren

Ria van Timmeren

Leerkracht eiland groep 7-8

Roshnie Sarjoe

Roshnie Sarjoe

Leerkracht eiland groep 7-8

Maaike Greijdanus

Maaike Greijdanus

Leerkracht eiland groep 7-8

Thijs Franssen

Thijs Franssen

Leerkracht eiland groep 7-8

Esther Kraaijeveld

Esther Kraaijeveld

Leerkracht eiland groep 7-8

Harm Wolthuis

Harm Wolthuis

Directeur

Barbara Michiels

Barbara Michiels

Adjunct-directeur en intern begeleider midden-/bovenbouw

Jennie van Ringh

Jennie van Ringh

Intern begeleider onder-/middenbouw

Marga Balkema

Marga Balkema

Administratief medewerker

Anne-maaike Triemstra

Anne-maaike Triemstra

Leerkracht rots en water, HVO en bewegingsonderwijs eiland 1-2 en 3-4

Thomas Koekkoek

Thomas Koekkoek

Leerkracht rots en water en bewegingsonderwijs eiland 5-6 en 7-8

Jantine Booij

Jantine Booij

Kinderfysiotherapeute